Pēdējais viesu vakars šovakar

Rītvakar Selonijas C!Q! norisināsies šī gada pēdējais viesu vakars pirms jauno biedru uzņemšanas.
Vakara tēma ir ”tīklošana”, kur ar savu pieredzi dalīsies filistri Rolands Irklisun Juris Ulmanis.
Rolands ir Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) vadītājs un viņš pastāstīs par savu pieredzi studijās, Selonijā, sabiedriskajā dzīvē un karjerā. Par to kā šīs pieredzes ir savstarpēji saistītas un kā ikvienā no dzīves jomām Selonijai ir bijusi un turpina būt nozīmīga ietekme viņa dzīvē, varēs dzirdēt rītvakar.
Juris ir ārkārtīgi daudzpusīgs cilvēks vārda vislabākajā nozīmē. Viņam ļoti patīk iepazīt jaunus cilvēkus un tieši tas viņam palīdz vai ir palīdzējis atrast darbu, pasniegt vairākās universitātēs Latvijā un ārvalstīs, piedalīties kalnā kāpšanas ekspedīcijās, veicināt aktivitātes Zemessardzē, ”skautos” un universitātēs, saņemt uzaicinājumus uz pasākumiem kā lektoram un uzņēmējam un regulāri tikt publicētam dažādos izdevumos kā viedokļu līderim. Juris dalīsies ar savu pieredzi tīklošanā, paskaidros dažādus aspektus un sniegs ieteikumus kā ikkatrs var kļūt par labākiem tīklotājiem.

Tur būs ko dzirdēt un pajautāt! Par apmeklēšanu droši sazinies ar oldermani pa zemāk redzamajiem kontaktiem un tiekamies rītvakar, Selonijas C!Q!Selonija izsludina viesu vakarus_web